Ambient zyrash me qira prane Qendres se Tiranes

ID TRR-220-21D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 5000
Kati 3
Sipërfaqe m2 375
Shperndarja 6
Tualete 4
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender e Tirane

Ambient zyrash open space me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese biznesi.
Ka nje siperfaqe prej 375 m2 e organizuar ne nje ambient open space, lehtesisht e modifikueshme ne preferencat e klientit
Zyra ofrohet e pamobiluar ne gjendje shume te mire dhe e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.
Sistemi I kondicionimit dhe aspirimit jane qendror.
Momentalisht eshte e ndare ne 6 ambiente te ndara me mur gipsi qe mund te modifikohen lehte ne nje ambient open space, 4 tualete dhe 3 ballkone.
Zona eshte qendrore, nje nga zonat me te preferueshme per te zhvilluar biznesin.
Ndertesa ofron administrim, ashensor dhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim.

Cmimi 5000 Euro/muaj (Tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën