Ambient zyrash per shitje ne zonen qendrore te Tiranes

ID TRS-821-5F
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 61.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 32
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Urani Pano

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes.
Ka nje siperfaqe prej 32 m2 te organizuar ne nje ambient te vetem dhe nje tualet jashte zyres.
Zyra ofrohet e mobiluar ose edhe e pamobiluar sipas deshires, eshte e shtruar me pllaka dhe eshte e mbuluar me tende.
Ambienti i brendshem i zyres ngrohet dhe ftohet nga kondicioneri.
Pallati ka ashensor.
Mund te shfrytezohet per studion ligjore, salle internet, kurse te ndryshme si pershembull per gjuhe te huaja etj.
Ndodhet afer Bulevardit Zogu I, rruges se Barrikadave dhe rruges se Durresit.
 

Cmimi: 61.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Në Shitje 413-13S 70.400 €

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.

Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndod
Në Shitje 417-20K 60.000 €

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare ...

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e bre
Në Shitje 617-41K 75.000 €

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e brendshme te nje ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 522-27A 73.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-29K 53.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.

Zyra eshte pjese e nje pallat
Në Shitje 1222-45R 70.000 €

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane. Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe ...