Zyre per shitje prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane, (TRS-417-29K)

ID TRS-417-29K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 53.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 35 m2
Shperndarja 1
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Saraceve

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise.

Ka nje hapesire prej   27 m2 e organizuar ne 1 ambient, me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit.

Ideale per zyra konsulencash , zyra avokatie ose call center.

Ambienti eshte i orientuar nga veri-perendimi dhe e pajisur me sistem te pershtatshem per zyra.

Ka lehtesisht akses ne rrugen e Dibres dhe rrugen e Saraceve, dhe ndodhet shume prane zones se Pazarit te Ri.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi:   53.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.
Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhe
Në Shitje 417-20K 60.000 €

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare ...

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender
Në Shitje 821-5F 65.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes. Ka ...