Ambient zyrash per shitje tek Selvia ne Tirane

ID TRS-220-47a
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 420.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 290 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi te ri vetem disa minuta larg qendres, tek zona e Selvise. Ky pallat eshte projektuar dhe perbehet vetem nga ambiente zyrash.
Siperfaqe 290 m2 ofrohet; hapesire e madhe pa ndarje me fasade xhami nga rruga kryesore, 2 zyra te vogla si dhe 2 tualete.
Ambienti eshte i pajisur me sistem elektrik te nje cilesie te mire, sistem qendror ngohje-ftohje, sistem ndricimi i pershtashem per zyra.
Orientohet nga veri-perendimi
Fasada e xhamit i jep ndricimin natyral te nevojshem gjithe hapesires se brendshme.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe mundesi parkimi me pagese ekstra. 
E pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi 420.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën