Ambient zyre me qera ne Don Bosko ne Tirane.

ID TRR-1023-10G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € .
Kati 3
Sipërfaqe m2 144.6
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Ambient zyre me qera ne Don Bosko ne Tirane

Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje vile tre kateshe, me nje siperfaqe totale prej 144.6m2, ku organizohet ne dy dhoma , nje sallon , nje guzhine , nje tualet , ballkon ne forme L-je.
Ofrohet per veprimtari te ndryshme si per zyra biznesi , zyra kontabiliteti, zyra marketingu, por edhe per klinika mjekesore.
Ofrohet edhe per banim, eshte e paisur me te gjitha elektro shtepiaket e duhura, ka paisjet e fundit te ngrohjes dhe ftohjes.
Ne ballkon kane dalje nje nga dhomat e gjumit, guzhina, dhe salloni qe ka dalje direkte, eshte e rethuar nga vazo me lule te shumllojsheme, qe i japin nje pamje te bukur.
Ka shkallet nga jashte, qe mundeson dhe lidhjen me katet e tjera, gjithashtu kane dhe nje oborr te perbashket.
Ndodhet prane nje zone te qete por edhe te aksesueshme, ka dalje direkt ne rrugen kryesore.
Ka akses te lehte ne zonen e Zogut te Zi, me rrugen Mine Peza, me zonen e Laprakes, etj.

Cmimi:2000 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 i pamobiluar me qera ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne brendesi te zones se Ambasadave
Me Qira 1014-64j 7 /m2 €

Apartament 2+1 i pamobiluar me qera ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne brendesi te zones se Ambasadave ne Tirane. I ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.

Zyra pozicionohet ne katin e
Me Qira 715-36a 18 €/m2 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 11- te me vetrata ...