Zyra 0-50 m2 Me Qira Tirane

Ambient zyre me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco, prane Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 224-49A 370 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Tefta Tashko Koco, prane Pazarit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe modern. Ka nje siperfaqe prej 25m2 dhe eshte pjese e nje co-working space, por e vecuar nga pjesa tjeter e ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane.
Eshte e pozicionuar
Me Qira 224-25Z 240 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokurorise ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 32m2, te organizuar ne open space dhe nje tualet. Fasada e xhamit lejon ...

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 124-26Z 500 €

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 40m2 Organizohet ne ambient open space, nje tualet. Ngrohja dhe ...

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane .
Me Qira 124-20F 600 €

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane . Pozicionohet ne katin e dyte ten je pallati te ndertuar ne vitin 2023 Zyra eshte me pamje nga rruga kryesore  dhe me mundesi te mira reklamimi ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e 9 (kati i f
Me Qira 124-3X 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e 9 (kati i fundit) te nje pallati te ri me ashensor.  Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 40 m2 dhe ka ne dispozicion nje veranda me siperfaqe 150 ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 323-13G 450 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje pallati prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqe totale prej 37 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 28 m2 te organizuar ne nje ambient open space ...

Ambjent zyre me qera ne Bllok.
Zyra pozicionohet ne katin -1 te nje ndertese buze rruge.
Zyra ka n
Me Qira 422-38U 250 €

Ambjent zyre me qera ne Bllok. Zyra pozicionohet ne katin -1 te nje ndertese buze rruge. Zyra ka nje siperfaqe prej 30 m2 e cila organizohet me nje ambjent zyre dhe nje tualet.  Ambienti ofrohet i pamobiluar. Ndodhet ne nje nga zonat me te ...

Ambient zyre me qera tek Bulevardi Bajram Curri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ten
Me Qira 123-9G 530 €

Ambient zyre me qera tek Bulevardi Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ten je pallati te ri ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 48 m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet. Fasada e xhamit ofron mundesi ...

Ambient per zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pall
Me Qira 516-43b 340 €

Ambient per zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri me hyrje me vete. Zyra ka siperfaqe prej 20 m2 se bashku me tualet brenda. Ambienti eshte i pershtatshem per noteri, avokat, konsulence ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 222-47N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 e organizuar ne 2 hapesira, nje kuzhine te vogel, korridor dhe nje tualet. Ofrohet pjeserisht e mobiluar e ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te popullu
Me Qira 921-3V 230 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks mjaft te njohur dhe te populluar. Ka nje siperfaqe prej 37 m2 te organizuar ne 1 ambient zyre dhe banjo.  Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte e pershtatshme per nje ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nj
Me Qira 1221-29V 350 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznesi.  Ka nje siperfaqe prej 18 m2 te organizuar ne nje ambient zyre.  Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e pershtatshme per ...

Ambient zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri,
Me Qira 1121-37N 300 €

Ambient zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, e lokalizuar ne nje zone te pelqyeshme per biznes dhe per banim. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 23 m2 e cila perfshin nje ambient te vetem dhe nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 50 m2. Pallati ju mundeson uje dhe drita 24h, administrim dhe siguri. Hapesira eshte e organizuar nje ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 260 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe organizohet ne dy dhoma dhe nje tualet. Ndodhet ne kushte ...

Studio me qira prane Presidences ne rrugen Abdyl Frasheri, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e kater
Me Qira 521-7A 250 €

Studio me qira prane Presidences ne rrugen Abdyl Frasheri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ne krah te Presidences dhe e papajisur me ashensor. Siperfaqja e ambientit eshte 28 m2, e ndare ne nje ambient dhe nje tualet. Zyra ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te r
Me Qira 421-2D 230 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe prej 25 e organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet. Zyra ofrohet e pamobiular dhe mund te perdoret per aktivitete te ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 519-15T 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 42 m2 e organizuar ne: ambient te hapur. Ambienti ofrohet totalisht I mobiluar per zyra. Pjesa ballore ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisi
Me Qira 124-25Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej 50m2 te organizuar ...

Ambient zyre me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buz
Me Qira 123-38G 150 €

Ambient zyre me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge. Ofron nje siperfaqe prej 20 m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet. Ka mundesi te mira reklamimi per shkak te vetrates se ...

Ambjent zyre me qera ne Qender te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, ku
Me Qira 422-37U 450 €

Ambjent zyre me qera ne Qender te Tiranes. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri, ku katet e para jane per funksion biznesi. Zyra ka nje siperfaqe prej 44m2 qe organizohet ne nje ambjent dhe nje tualet.  Ofrohet e mobiluar, ngrohja ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1223-29X 440 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 35 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space.  Ambienti eshte i shtruar me ...

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne kati
Me Qira 821-22F 450 €

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e pare. Organizohet ne 3 ambiente te vogla te ndara me mure dhe 1 tualet, te cilat perfshihen ne nje siperfaqe prej 43.5 m2. Zyra ofrohet e ...

Ambient zyre me qira ne Qender te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi.

Zy
Me Qira 1220-3V 630 €

Ambient zyre me qira ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Zyra ka nje siperfaqe prej 42 m2 dhe organizohet ne  nje ambient open space. Pjesa ballore e zyres eshte vetrate xhami qe ben te mundur ndricim ...

Zyre me qera ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Po
Me Qira 1114-46j 564 €

Zyre me qera ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te shopping center, me siperfaqe 47m2. Siperfaqen mund ta ndani dhe organizoni sipas funksionit tuaj. Ofrohet bosh, e shtruar ...

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane r
Me Qira 318-45L 300 €

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe 35m2 perfshin dhe nje tualet. Zyra ofrohet plotesisht e mobiluar. Dritaret jane dopjo  xham te ...

Zyre me qira prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirana.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1020-42D 230 €

Zyre me qira prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirana. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter, pa ashensor. Siperfaqja eshte 41 m2 e organizuar ne nje ambient, koridor, tualet dhe ballkon. Zyra ofrohet e mobiluar dhe e rindovuar se ...

Zyre me qira tek Kullat Binjake ,25 m2 , e pershtatshme per agjensi udhetimi ,zyre konsulence etj.
Me Qira 1020-14i 650 €

Zyre me qira tek Kullat Binjake ,25 m2 , e pershtatshme per agjensi udhetimi ,zyre konsulence etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit , Kullat Binjake, me akses te lehte ne rruget kryesore ,  Bulevardin Deshmoret e kombit , Rruga e ...

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri.
Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nj
Me Qira 523-60R 350 €

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri. Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me pamje ne rruge kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 30 m2 te ogranizuar ne 1 hapesire open space dhe 1 tualet. Ofrohet ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane.

Ambienti ndod
Me Qira 219-20T 350 €

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje qendre biznesi, me shkalle elektrike. Ka nje siperfaqe prej 25 m2 e organizuar ne : 2 zyra dhe tualet te ...

Zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri p
Me Qira 1015-2K) 220 €

Zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane shkolles 9-vjecare Avni Rustemi Ne nje hapsire prej 50 m2 ofrehet hapsire boshe dhe nje tualet. Fasada eshte xhami dhe me mundesi te mira ...

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri.

I poz
Me Qira 915-57k 360 €

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri. I pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me hyrje nga rruga kryesore Ambjenti i brendshem eshte komplet i rinovuar ku mund te permendim ...

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. 

Ambjenti ndodhet ne katin e II te
Me Qira 414-38b 350 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.  Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje kompleksi pallatesh.  Ka nje  siperfaqe 30 m2 e cila eshte e pajisur me tualet. Ne kete kompleks operojne shume firma te ndryshme ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te pallatit dhe ka nje siperfaqe totale 33 m2. E pershtatshme per aktivitete te ndryshme si per zyre avokatie, instuticion financiar, zyra ...

Apartament per zyre me qira ne Rrugen Fadil Rada , ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Shtepi
Me Qira 1020-65i 300 €

Apartament per zyre me qira ne Rrugen Fadil Rada , ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Shtepia ka nje siperfaqe prej 37 m2 me nje sallon , dhome gjumi , kuzhine dhe tualet. Apartamenti ofrohet I pamobiluar po ka mundesi dhe hapsire per te shtuar ...

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 218-1T 250 €

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 40 m2 te organizuar ne nje ambient. Zyra ofrohet e mobiluar dhe e pajisur me kondicioner. Tualetet jane te perbashket per te ...