Ambient zyre me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-518-3L)

ID TRR-518-3L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 8776 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 1097 m2
Shperndarja 15
Tualete 5
Ballkone 6
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko
Planimetria Shkarko

Zyre me qera ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Zyra ofron siperfaqe totale prej 1097 m2 te organizuar ne 15 dhoma zyre, 5 tualete, salle mbledhjesh, recepsion dhe 6 ballkone.

Zyra ofrohet e pamobiluar.

Ngrohja dhe ftohja kryehet nepermjet sistemit qendror te kondicionimit te pajisur ne cdo dhome.

Ndarjet e brendshme jane bere me mur gipsi dhe mund te hiqen lehtesisht.

Kjo prone eshte shume e pershatshme per aktivitete te ndryshme si: fondacion, organizate, institucione te ndryshme etj.

Pallati eshte i ri dhe ofron kushte bashkekohore si: administrim, ashensor, kamera 24-ore, sheshpushime, ambiente te gjelberuara etj.

Ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ofrohet vend parkimi me pagese ekstra ne katin -1 te pallatit.

Cmimi: 8 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën