Ambient zyre me qera ne zonen e Brrylit ne Tirane

ID TRR-123-9G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 530
Kati 2
Sipërfaqe m2 48 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Ambient zyre me qera tek Bulevardi Bajram Curri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ten je pallati te ri ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 48 m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet.
Fasada e xhamit ofron mundesi shume te mira reklamimi. 
Ambienti ofron punime te mir ate brendshme dhe eshte i ndricuar nga drite natyrale pergjate dites.
Jepet per qera bosh dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: zyra noreiale, avokatie, zyra kursesh, klinika dentare etj.
Zona eshte e preferuar dhe e zhviluar ku nje sere aktivitetesh ushtrojne aktivitetin e tyre.
Ka akses direkt ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Zhan d Ark, rrugen e Elbasanit etj.

Cmimi 530 Euro/ Muaj (perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 124-26Z 500 €

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ...

Zyre me qera ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Po
Me Qira 1114-46j 564 €

Zyre me qera ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 519-15T 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes.
Me Qira 120-4T 400 €

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes. Ambienti ka nje ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati e
Me Qira 524-49X 400 €

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ofron ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...