Ambient zyre me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane

ID TRR-523-48R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4500
Kati 2
Sipërfaqe m2 419
Shperndarja 5
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark
Planimetria Shkarko

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Zhan D’Ark prane Ministrise se Jashtme.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 419 m2 dhe siperfaqe te brendshme 382 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh open space, 4 ambiente zyre me te vogla dhe 4 tualete.
Ofrohet i pamobiluar dhe ne gjendje shume te mire, i pajisur me sistem chiller per kondicionimin e ambientit.
Ka vetrata te medha xhami me pamje nga bulevardi qe sigurojne ndricim natyral dhe mundesi reklamimi. 
Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Ka akses te lehte ne Bulevardin Zhan D’Ark, Bulevardin Bajram Curri dhe rruge te tjera nderlidhese.
Ofrohet mundesi parkimi ne katet e nendheshme te pallatit me pagese ekstra.

Cmimi: 4500 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje p
Me Qira 414-48j 4550 €

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 322-6V 4600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati n
Me Qira 920-26V 4480 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim e siper ...