Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-118-57L)

ID TRR-118-57L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 190 m2
Shperndarja 7
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Skenderbej, Qender
Planimetria Shkarko

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane zones se 9-katesheve.

Me siperfaqe totale prej 190 m2 organizohet ne:

Ambient open space qe mbulon nje siperfaqe prej 190 m2, 3 tualete dhe ballkon.

Ofrohet mundesi ndarje ne siperfaqe me te vogla.

Zyra ofrohet e perfunduar me sistem qendror per ngrohje ftohje dhe me ndricim te pershtatshem per zyra.

Zyra eshte e pajisur me fasada xhami duke ju krijuar drite natyrale gjithe diten.

Pozicionohet ne qender biznesi ku shume zyra ushtrojne aktivitetin e tyre, gjithashtu ndertesa ofron recepsion dhe eshte e pajisur me kamera sigurie.

Kjo prone eshte e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, shoqate, organizate etj.

Pallati pozicionohet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, me akses te lehte ne rruget kryesore te saj.

Ofrohet vend parkimi ne katin e nendheshem me cmim ekstra.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te n
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 517-36d 1960 €

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ...