Zyra 100-200 m2 Me Qira Tirane

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1222-2G 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ofron nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi njera prej te cilave eshte e organizuar si dhome ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te
Me Qira 1122-62G 1000 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ten je pallati te ri. Ofron nje siperfaqe prej 102.4 m2 te organizuar ne tri ambiente pune, nje tualet dhe korridori lidhes. Ka mundesi organizmi open space. Zyra jepet ...


Ambient zyre me qera ne rrugen Kajo Karafili, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e
Me Qira 1122-61Z 750 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Kajo Karafili, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 110m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 95m2 te organizuar ne 3 ambiente ...


Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin
Me Qira 1122-27Z 800 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 118m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 108te organizuar ne 3 ...

Ambient biznesi me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e
Me Qira 1122-9Z 500 €

Ambient biznesi me qira ne rrugen Mujo Ulqinaku, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 8te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale 110m2 dhe siperfaqe te brendshme 102 organizuar ne sallon se bashku me kuzhine me akses ne ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri &nbs
Me Qira 715-19m 600 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ashensor. Me siperfaqe 138 m2 ofron : 4 ambjente per zyra, kuzhine, depo qe mund te perdoret si dhome server, 2 tualete, 3 ballkone. Ambjenti ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati t
Me Qira 1122-26V 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Ka nje siperfaqe prej 121m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient open space, 2 tualete dhe me mundesi ndarje ne 2 ...

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 722-17Z 1400 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Vasil Shantos ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 200m2 te organizuar ne 6 ambjente pune, 4 tualete, dy korridore lidhese dhe nje depo.  Secili nga 4 ...

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozionohet ne katin e 2-t
Me Qira 1122-13V 600 €

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozionohet ne katin e 2-te te nje ndertese 3 kateshe per biznes. Ka nje siperfaqe prej 200m2 dhe eshte e organizuar ne 1 ambient te madh open space, 2 ambiente me te vogla pune, ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 1122-12Z 800 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor shume prane kishes. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 117 m2 e organizuar ne ambient open space dhe nje tualet. Zyra eshte e shtruar e ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 616-6K 1400 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi. Pallati eshte i ndertuar posacerisht per qender tregtare dhe zyra, ka ne perberje e tij dhe disa apartamente ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre b
Me Qira 221-20D 1600 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje qendre biznesi. Ka nje siperfaqe prej 132 m2 e organizuar ne 3 ambiente, ,2 tualete, 2 ballkone, depo dhe koridor. Ofrohet e pamobiluar dhe shume e ...

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 2500 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati te ri dhe modern, duke ofruar nje pamje shume te bukur te Tiranes. Siperfaqja e zyres eshte 167 m2, e ndare ne 4 ambiente, aneks ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te
Me Qira 1022-38Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore. Ambienti ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 118m2 dhe siperfaqe te brendshme 106m2 eshte e organizuar ne sallon, dy ...


Ambient zyre me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2te te nje vile privat
Me Qira 1022-15Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2te te nje vile private ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe totale 110m2 e organizuar ne nje ambient pune te madh, 2 ambiente pune me te vegjel, 1 tualet, dhe nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri n
Me Qira 1022-10Z 1200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3te te nje pallati te ri ne rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 250 m2 e ndare ne siperfaqe verande 100m2 dhe siperfaqe e brendshme 150m2. Siperfaqja e brendshme eshte e ...

Ambient zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi, prane me qendren tregtare Ring Center.
Pozicionohet ne
Me Qira 1022-5A 1500 €

Ambient zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi, prane me qendren tregtare Ring Center. Pozicionohet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Zyra ka nje siperfaqe totale prej 197 m2 e organizuar ne 2 zyra te medha, 2 tualete, nje kuzhine dhe 3 ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 922-38Z 2000 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri dhe modern. Ambjenti ka siperfaqe prej 196m2 m2 te ndare ne sallon te madh bashke me kuzhine, 3 dhoma, koridor, 2 tualete, 3 ballkone dhe nje depo ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 522-41V 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 142 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh open space, 3 zyra me te vogla, dy tualete, korridor dhe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te
Me Qira 822-50Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja e zyres eshte 106 m2, e ndare ne 3 ambiente, 1 ballkon dhe 2 tualete. Ambienti ofrohet bosh per qira per zyra. Ngrohja dhe ...

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine
Me Qira 919-31L 400 €

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 3-kateshe shume prane Bulevardit Zogu I. Ofron siperfaqe totale prej 102 m2 te organizuar ne 4 ambiente zyre, tualet korridor dhe ballkon. Dhomat ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti.

Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te
Me Qira 1014-17b 1500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Donika Kastrioti. Ndodhet ne katin e peste ne nje pallat te ri pas 2 kullave binjake. Pallati ofron siguri me kamera dhe roje 24-ore, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 162.17 m2 te ndare ne ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 622-55G 340 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje vile, shume prane rruges kryesore. Ofron nje siperfaqje totale prej 187 m2 te organizuar ne: 3 dhoma dhe 1 tualet, te cilat kane dalje ne ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 118-10R 400 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, nje dhome te vogel te ndare ...

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane
Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ash
Me Qira 622-31V 1140 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane Ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 104 m2 te organizuar ne 3 ambiente, 2 tualete, 2 ballkone dhe corridor. Zyra ofrohet bosh, e sapo perfunduar dhe e ...

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Zhan D'Ark ne Tirane

Ndodhet ne katin e 9 te nje pall
Me Qira 1120-35V 500 €

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Zhan D'Ark ne Tirane Ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 145 m2 te organizuar ne 4 ambiente, 2 banjo, 2 korridor dhe 2 ballkone. Zyra ofrohet bosh dhe mund te ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja
Me Qira 916-35K 500 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ashensor shume prane shkolles Partizani. Ka nje hapesire prej 106 m2 te shperndare ne dhome ndenje, 2 dhoma, tualet, ballkon, dhe nje ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri
Me Qira 219-21L 1800 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallati te ri te sapo perfunduar buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 179 m2 te organizuar ne ambient open space se bashku me 1 tualet. Ne te eshte ...

Apartament per zyre me qera ne kompleksin Fiori di Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 522-1A 700 €

Apartament per zyre me qera ne kompleksin Fiori di Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, te ndertuar vitet e fundit. Zyra ka nje siperfaqe prej 121.2 m2 e ndare ne pjese salloni, 3 dhoma, 2 tualete, 1 depo dhe 2 ...

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 616-32b 450 €

Apartament 2+1 per zyre me qera te zona e Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te kompleksi Halili. Me nje siperfaqe prej 113 m2 banesa organizohet ne sallon te madh se bashku me kuzhinen, 2 dhoma, koridor, tualet dhe 2 ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te Tiranes. Pozicionohet ne katin e katermbedhjete te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet. Ka nje siperfaqe te ...

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-t
Me Qira 322-34S 1800 €

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet. Me nje siperfaqe prej 190 m2, ai ofron: -nje hapesire te madhe te hapur me pamje ...

Ambient zyre per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati e
Me Qira 322-22N 550 €

Ambient zyre per qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 131.1 m2 ku 96.8 m2 jane te brendshme dhe 34.3 m2 jane siperfaqe verande. Siperfaqja e brendshme ...

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha. 

Banesa
Me Qira 717-21K 600 €

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 156 m2 te organizuar ne: 1 sallon, 3 dhoma ...

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi p
Me Qira 222-42N 450 €

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2,  cila organizohet ne dy kate si meposhte: - Kati pare ka nje hapesire recepsioni, nje zyre, kuzhine e vecuar, tualet dhe verande. - ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe,
Me Qira 417-31L 900 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe 200 m2 ndare ne 5 ambiente zyrash, vendi i kuzhines, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Ngrohja dhe ftohja sigurohen ...