Ambient zyre me qera prane Qendres Toptani ne Tirane (TRR-219-44T)

ID TRR-219-44T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 5000 Euro
Kati 9
Sipërfaqe m2 452 m2
Shperndarja 2
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati i cili sherben si qender biznesi.

Ambienti ofron nje siperfaqe prej 452 m2 te pamobiluar te organizuar ne dy ambiente open space te ndara nga njera tjetra sebashku me kater tualete.

Ne te jane bere disa ndarje me xham te cilat mund te hiqen lehtesisht.

Zyra ka te instaluar sistemin qendror te ngrohjes dhe te ftohjes.

I gjithe ambienti eshte i mbushur me drite natyrale gjate gjithe dites.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: fondacione, kompani, call center etj.

Prane saj ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te medha prestigjioze.

Ne cmim perfshihet nje vend parkimi falas.

Pallati eshte i ri, ofron kushte modern, administrim, ashensor, kamera sigurie, recepsion etj.

Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, bulevardin Deshmoret e Kombit, qendren e Tiranes etj.

 

Cmimi: 5000 Euro/muaj. ( perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën