Ambient zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-822-4G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000 Euro
Kati 5
Sipërfaqe m2 242m2
Shperndarja 5
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Zyre me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqje prej 242m2 te organizuar ne pese ambiente, 3 tualete dhe dy ballkone.
Ofrohet e pamobiluar dhe mjaft e pershtatshme per aktivitete te ndryshme .
Ambientet jane te bollshme dhe mjaft te pershtatshme per zyra te ndryshme biznesi.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga kondicionere te vendosur ne cdo ambient.
Dhomat jane te mbushura me drite natyrale pergjate gjithe dites.
Pallati ndodhet ne zone qendrore dhe mjaft te kerkuar.
 Ofron administrim dhe eshte I mbikqyrur nga kamerat 24 ore ne dite.
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, sheshin Nene Tereza , ambasaden amerikane etj.

Cmimi 2000 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur ...

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 122-31N 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...