Ambient zyre me qira ne kompleksin Panorama ne Tirane

ID TRR-121-32V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3000 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 237
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama
Planimetria Shkarko

Ambient zyre me qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me hyrje te vecante.

Ka nje siperfaqe prej 237 m2 te organizuar ne dy ambiente te hapura open space, tualet dhe shkalle.

Ambienti eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme biznesi, call center etj.

Fasadat e medha te xhamit ofrojne mundesi marketingu dhe ndricim natyral te bollshem.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Asim Vokshi, rrugen Jordan Misja, Bulevardin Zogu I dhe rrugen Don Bosko ne Tirane.

Mundesi parkimi me pagese ekstra ne katet nentoke.

 

Cmimi: 3000 Euro/ Muaj ( Tatim i paperfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Godine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Objekti ndodhet ne buze te rruges kryeso
Me Qira 216-32K 2900 €

Godine 3 kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Objekti ndodhet ne buze te rruges kryesore dhe ka nje ...