Ambient zyre me qira ne Komunen e Parisit ne Tirane

ID TRR-1222-31Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 8
Sipërfaqe m2 230
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Medar Shtylla

Ambient zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor .
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 230m2, nga e cila 135m2 eshte siperfaqe e brendshme e cila eshte e organizuar ne tre ambiente pune, nje ballkon te bollshem, dy tualete, korridori lidhes dhe veranda me siperfaqe 95m2.
Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim-Lindje.
Apartamenti jepet per qira bosh, i pajisur vetem me kuzhinen. Mund te jepet per qira per banim dhe zyra.
Gjithashtu mund te perdoret per destinacione te ndryshme si per zyre avokatie, instuticion financiar, klinike dentare, zyra marketingu etj.
Apartamenti eshte pjese e nje godine qe ofron administrim, ashensor dhe siguri.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si Stadiumi Dinamo, zona e Bllokut, zonen e Liqenit etj.

Cmimi: 500 euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën