Ambient zyre me qira ne Komunen e Parisit ne Tirane

ID TRR-1123-11X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 70.8
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Skender Luarasi

Ambient zyre me qira ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 70.8 m2 dhe organizohet ne dy ambiente zyrash, ne nje tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Zyra orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim per gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte ne kushte shume te mira, i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Zyra ka mundesi te mira reklamimi. 
Ambienti eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si avokati, noteri, zyre marketingu e shume te tjera. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka akses te menjeheshem ne zonen e Stadiumit te Dinamos dhe ne Bulevardin Bajram Curri. 


Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 814-40b 440 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pall
Me Qira 223-60G 450 €

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri prane ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 222-31N 450 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te  te nje ...

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 317-24d 550 €

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 522-44V 400 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 118-34L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 622-6U 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...