Zyra 50-100 m2 Me Qira Tirane

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 622-53Z 550 €

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne kompleksin Magnet. Ka nje siperfaqe prej 92 m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, 2 tualete, 1 ballkon dhe korridori lidhes ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Njazi Demi prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 323-56R 550 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Njazi Demi prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Zyra ka nje siperfaqe te brendshme prej 64 m2 te organizuar ne 3 ambiente pune 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur dhe 1 ...

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-37Z 500 €

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 60m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet, dhe korridori ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ri, e cila eshte e pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 100 m2 perfshine 3 ambiente, dy banjo dhe korridor. Zyra ofrohet e pamobiluar ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 523-22Z 400 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 57m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet, dhe korridori lidhes. Orientimi ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne kat
Me Qira 718-50E 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Dede Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe hapesira e brendshme organizohet ne 2 ambiente ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6 te nje pall
Me Qira 523-12Z 400 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, prane A1 Report ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 90m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 ballkon, dhe korridori ...


Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 1222-29Z 600 €

Ambient zyre me qera prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor i pozicionuar ne rruge kryesore. Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 75m2 te organizuar ne tre ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 523-2X 650 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri. Pozicionohet ne katin e dyte,ne pallat te ri,me ashensor. I gjithe kati perdoret vetem per zyra. Ofron nje siperfaqe prej 55 m2,i organizuar ne open ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pal
Me Qira 114-29b 800 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze rruge kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne 3 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon. Pallati ka punime shume ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane.

Hapesira ndodhe
Me Qira 1120-23i 750 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re afer rruges kryesore e veshur me vetrata xhami. Ambienti ofron nje siperfaqe prej 88m2 e brendshme dhe 9m2 te ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 814-40b 440 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri. Pallati ndodhet prane rruges kryesore, vetem pak metra larg bulevardit te Zogu i I. Ai gjithashtu ofron siguri, administrim dhe ...

Ambient zyre me qira prane rruges Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 223-18Z 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Hoxha Tahsim, prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 0 te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne dupleks, dhe nje tualet. Ka siperfaqe totale prej 88 m2, ku siperfaqja e ...

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 820-21D 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur dhe tualet. Ambienti ofrohetiI pamobiluar dhe mund te perdoret per aktivitet te ...

Zyre me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me
Me Qira 123-49G 500 €

Zyre me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore. Ofron nje siperfaqe prej 67 m2 te organizuar ne dy ambiente pune, nje tualet dhe nje ballkon. Zyra jepet me qera bosh dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje pallati te vjeter m
Me Qira 123-26G 320 €

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Pozicionohet ne katin zero te nje pallati te vjeter me hyrje te vecante. Ofron nje siperfaqe prej 55 m2 te shperndare ne tri ambiente pune dhe nje tualet. Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje ...

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te
Me Qira 123-24R 600 €

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme 72 m2 te organizuar ne nje hapsire open space dhe 1 tualet. Orientimi i zyres eshte ne Lindje me pamje ...

Zyre me qera prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane.
Me nje siperfaqe prej 65 m2. Ndodhet ne kati
Me Qira 123-8V 350 €

Zyre me qera prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane. Me nje siperfaqe prej 65 m2. Ndodhet ne katin  perdhe te nje pallati ekzistues me akses direkt ne rrugen kryesore. Eshte e organizuar ne tre hapesira te medha dhe nje hapesire per kuzhine, nje ...

Ambient biznesi/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cil
Me Qira 1222-44R 450 €

Ambient biznesi/zyre me qira ne rrugen Arkitekt Sinani Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin perdhe te nderteses. Organizohet ne 1 ambient open space dhe 1 tualet, ku siperfaqja e brendshme eshte 64 m2. Zyra ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 622-12U 400 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85.53m2 e organizuar ne nje ambient te madh open space, 2 dhoma, korridor, 1 tualet dhe 1 ...

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 822-15Z 400 €

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete banim te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, nje tualet dhe ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 622-6U 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe organziohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet e ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 522-44V 400 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 73 m2  te organizuar ne 3 ambiente zyrash, tualet dhe ballkon. Zyra ofrohet bosh, ne gjendje te mire ...

Ambient zyre per qera prane rruges Peti.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe
Me Qira 522-39U 400 €

Ambient zyre per qera prane rruges Peti. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila organizohet ne 1 ambjent te madh open space, 1 tualet dhe 1 depo. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner qe eshte i ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensore. Ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe siperfaqje te brendshme prej 80 m2 e cila perfshin 3 ...

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe p
Me Qira 422-21S 500 €

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te Tiranes. Ne te do te gjeni komplekse pallatesh, supermarkete, zyra, lokale, dyqane e shume fasilitete te tjera. Banesa ka siperfaqe totale ...

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 84.3 m2 te organizuar ne 3 ambiente, tualet, korridor dhe ballkon. Zyra ofrohet bosh, shtruar komplet me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 716-4K 450 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane Ministrise se Arsimit. Ka nje hapesire prej 60 m2 te shperndare ne 2 dhoma, kuzhine e vecuar, tualet, korridor dhe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 222-47N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 e organizuar ne 2 hapesira, nje kuzhine te vogel, korridor dhe nje tualet. Ofrohet pjeserisht e mobiluar e ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 222-31N 450 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te  te nje pallati te ri me ashensor. Ndahet ne tre ambiente, dy tualet dhe dy ballkone. Siperfaqe e brendshme eshte 100 m2. Zyra ofrohet e ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 222-24N 320 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ndahet ne 2 ambiente, 1 tualet dhe nje ballkon te vogel. Siperfaqe totale eshte 59.8 m2 ndersa hapesira e brendshme eshte ...

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 122-13V 500 €

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges.  Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te oganizuar ne 3 ambiente, korridor, ballkon i mbyllur dhe 1 tualet.  Zyra ofrohet e ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare bani
Me Qira 1021-10N 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor. Ndahet ne 2 ambient, 1 banjo dhe nje ballkon i vogel, e gjitha e perfshire ne nje siperfaqe totale prej 74 m2 dhe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte,
Me Qira 1121-40N 840 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte, atehere do ishte pozicioni i saj strategjik duke qene se ndodhet prane qendres dhe lidhet me rruget me kryesore ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashe
Me Qira 122-28S 1300 €

Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqje prej 93 m2 te ndare ne 2 ambiente, nje zyre open space, nje zyre e vogel, dy tualete dhe ballkon. Eshte e pershtatshme per ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet n
Me Qira 1020-33N 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 71 m2 te organizuar ne nje hapesire open space, nje ballkon dhe nje tualet. Ofrohet i ...