Zyra 50-100 m2 Me Qira Tirane

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje palla
Me Qira 822-3A 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Ka nje siperfaqe prej 56 m2 dhe organizohet ne 2 ambiente pune, nje tualet dhe nje ballkon. Ofrohet e pamobiluar dhe eshte ...

Zyre me qira prane qendres ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1221-46N 550 €

Zyre me qira prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 hapesira dhe nje tualet. Ofrohet i pa mobiluar, eshte e pershtatshme per zyre ose klinika. Ngrohja dhe ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze
Me Qira 619-15S 600 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne 3 ambiente, korridor, 2 ballkone dhe tualet. Apartamenti ofrohet i pamobiluar ne ...

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 822-15Z 400 €

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Arlis, ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dhjete banim te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks. Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, nje tualet dhe ...

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Kika 2, rruga Tish Dahia, Tirane.
Pozicionohet ne katin e pa
Me Qira 822-9Z 350 €

Ambient per zyra me qira ne Kompleksin Kika 2, rruga Tish Dahia, Tirane. Pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor brenda ne kompleks. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne ambjent open space,korridor,ballkon dhe nje ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vj
Me Qira 519-20L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe te brendshme prej 65 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre, korridor, tualet dhe ballkon. Hyrja ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 722-30G 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te sapoperfunduar. Ka nje siperfaqe prej 62m2 te organizuar ne dy ambiente pune, nje tualet, korridori lidhes dhe nje ballkon. Zyra ofrohet ...

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 722-14G 400 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 58.3 m2 te organizuar ne dy ambiente pune dhe nje tualet. Zyra eshte e sapo rinovuar dhe e shtruar e gjitha me nje ...

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume pra
Me Qira 1219-54L 300 €

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume prane me rrugen kryesore. Ka siperfaqe totale prej 65 m2 te ndare ne 2 ambiente zyre, korridor dhe tualet. Ambienti eshte i saporinovuar me instalime te ...

Apartament me qera per zyra ose banim ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e kate
Me Qira 722-5G 280 €

Apartament me qera per zyra ose banim ne rrugen Njazi Meka, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. Siperfaqja e zyres eshte 61 m2 dhe organizohet ne kete menyre: ne tri ambiente zyre, nje kuzhine dhe nje tualet. Ambienti ...

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 622-53Z 500 €

Apartament 2+1 ne rrugen Artan Lenja, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapoperfunduar ne kompleksin Magnet. Ka nje siperfaqe prej 92 m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, 2 tualete, 1 ballkon dhe korridori lidhes ...

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Arlis, QSUT,Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 622-34Z 400 €

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Arlis, QSUT,Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe totale prej 70 m2  dhe organizohet ne nje sallon ndenje, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon ku kane akses te dy ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise se Tiranes
Zyra pozicionohet ne katin e
Me Qira 421-39D 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise se Tiranes Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 3 kateshe, buze rruge pa ashensor Ka nje siperfaqe te brendshme prej 76.36m2 e cila ndahet ne tre ambiente zyre dhe nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 622-12U 400 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Panorama ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85.53m2 e organizuar ne nje ambient te madh open space, 2 dhoma, korridor, 1 tualet dhe 1 ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 622-6U 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe organziohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet e ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 522-44V 400 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 73 m2  te organizuar ne 3 ambiente zyrash, tualet dhe ballkon. Zyra ofrohet bosh, ne gjendje te mire ...

Ambient zyre per qera prane rruges Peti.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe
Me Qira 522-39U 400 €

Ambient zyre per qera prane rruges Peti. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila organizohet ne 1 ambjent te madh open space, 1 tualet dhe 1 depo. Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner qe eshte i ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensore. Ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe siperfaqje te brendshme prej 80 m2 e cila perfshin 3 ...

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe p
Me Qira 422-21S 500 €

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te Tiranes. Ne te do te gjeni komplekse pallatesh, supermarkete, zyra, lokale, dyqane e shume fasilitete te tjera. Banesa ka siperfaqe totale ...

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dh
Me Qira 1115-51K 950 €

Zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Zyra ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit dhe rrugen Jul Variboba ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje nga rruga kryesore. Me nje hapesire prej 96m2 ofrohet hapesire e hapur pa ndarje ...

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Me Qira 422-16V 500 €

Ambient zyre me qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 84.3 m2 te organizuar ne 3 ambiente, tualet, korridor dhe ballkon. Zyra ofrohet bosh, shtruar komplet me ...

Apartament per zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 1221-24N 500 €

Apartament per zyre me qira ne rrugen Asim Vokshi tek Zogu i Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte banim te nje kompleksi shume te njohur dhe te pelqyer per banim dhe biznes tek Zogu i Zi. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe eshte i mire ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te n
Me Qira 716-4K 450 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane Ministrise se Arsimit. Ka nje hapesire prej 60 m2 te shperndare ne 2 dhoma, kuzhine e vecuar, tualet, korridor dhe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 222-47N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 e organizuar ne 2 hapesira, nje kuzhine te vogel, korridor dhe nje tualet. Ofrohet pjeserisht e mobiluar e ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-t
Me Qira 222-31N 450 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te  te nje pallati te ri me ashensor. Ndahet ne tre ambiente, dy tualet dhe dy ballkone. Siperfaqe e brendshme eshte 100 m2. Zyra ofrohet e ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 222-24N 320 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ndahet ne 2 ambiente, 1 tualet dhe nje ballkon te vogel. Siperfaqe totale eshte 59.8 m2 ndersa hapesira e brendshme eshte ...

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Me Qira 122-13V 500 €

Ambient zyre me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges.  Ka nje siperfaqe prej 85 m2 te oganizuar ne 3 ambiente, korridor, ballkon i mbyllur dhe 1 tualet.  Zyra ofrohet e ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare bani
Me Qira 1021-10N 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor. Ndahet ne 2 ambient, 1 banjo dhe nje ballkon i vogel, e gjitha e perfshire ne nje siperfaqe totale prej 74 m2 dhe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte,
Me Qira 1121-40N 840 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte, atehere do ishte pozicioni i saj strategjik duke qene se ndodhet prane qendres dhe lidhet me rruget me kryesore ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashe
Me Qira 122-28S 1300 €

Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqje prej 93 m2 te ndare ne 2 ambiente, nje zyre open space, nje zyre e vogel, dy tualete dhe ballkon. Eshte e pershtatshme per ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet n
Me Qira 1020-33N 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 71 m2 te organizuar ne nje hapesire open space, nje ballkon dhe nje tualet. Ofrohet i ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apart
Me Qira 1221-25N 500 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte shume i njohur dhe i pelqyer si per banim ashtu edhe per biznes. Pozicionohet ne katin e peste banim te ketij kompleksi, ku pallati eshte i ...

Zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Pozicionet ne katin e 6 teknik te nje pallati te r
Me Qira 1221-6N 700 €

Zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane. Pozicionet ne katin e 6 teknik te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale eshte rreth 82.4 m2 ndersa e brendshmja eshte 74 m2 e cila ndahet ne 2 ambiente, 1 banjo, korridor dhe nje ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 218-2d 400 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 80 m2 te organizuar ne dy ambiente qe mund te kthehet lehtesisht edhe ne nje te vetem. Zyra ofrohet ...

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter i
Me Qira 1121-41N 600 €

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter i cili ndodhet prane rruges se Barrikadave. Organizohet ne 3 ambiente per zyra, nje tualet, nje korridor dhe dy ballkone te gjitha ne nje siperfaqe prej ...

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim biznesi, nje zone e populluar dhe e mirenjohur. Zyra ndodhet pikerisht ne kete zone, ne katin e pare te nje pallati ...