Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-920-26V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4480
Kati 2
Sipërfaqe m2 559 m2
Shperndarja
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dibres

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim e siper me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 559 m2 open space qe mund te pershtatet ne varesi te kerkesave tuaja.

Ambienti ka hyrje te vecuar me shkalle sidhe hyrje te perbashket me shkalle dhe ashensor.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te zhvilluar te Tiranes.

Ka akses direkt ne rrugen e Dibres, rrugen e Barrikadave sidhe pak minuta larg Qendres.

Mundesi parkimi nentoke.

Ndertesa pritet te perfundoje ne Qershor te viti 2021.

 

Cmimi: 8 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje p
Me Qira 414-48j 4550 €

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 322-6V 4600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti  ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati
Me Qira 517-22K 4500 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti  ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri ku zyra eshte ...