Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-423-47A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 7540
Kati 2
Sipërfaqe m2 580
Shperndarja 2
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes
Planimetria Shkarko

Ambient zyre per qera ne rrugen e Kavajes shume prane qendres se Tiranes.
Pozicionohet ne katin e 2te te nje pallati te ri prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe totale prej 580m2 e ndare ne nje ambient me siperfaqe 215m2 ne forme L-je e lidhur direkt me hyrjen, nje ambient open space prej 365m2 dhe 3 tualete.
Ambienti ka punime mjaft moderne, hapsira te bollshme per zyra te ndara dhe poste pune si dhe eshte e pajisur me te gjitha instalimet.
Disponon sistem qendror ngrohje-ftohje.
Eshte e pajisur me fasade xhami dhe pozicionohet shume prane rruges gje qe e ben ambientin mjaft te favorshem per shumellojshmeri biznesesh dhe ofron mundesi te mira reklamimi.
Zona eshte lehtesisht e aksesueshme, prane te gjitha faciliteteve te nevojshme, bankave dhe institucioneve te tjera.
Lidhet direkt me qendren e Tiranes, zonen e 21 Dhjetorit dhe rrugen Muhamet Gjollesha.

Cmimi: 7540 euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën