Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1020-6V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3800
Kati 1
Sipërfaqe m2 330 m2
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi.

Ka nje siperfaqe prej 330 m2 qe organizohet ne nje sale te madhe, 6-te zyra te vogla te ndara me xham qe mund te modifikohen lehtesisht,  dy tualete dhe ballkon.

Ambienti eshte I pasijur me sistem aspirimi dhe kondicionimi I montuar ne tavan.

I pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh biznesi.

Ambienti ka hyrje te vecante dhe hyrje te perbashket.

Ndertesa ofron administrim, siguri dhe recepsion.

Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Sami Frasheri, rrugen Gjin Bue Shpata dhe Sheshin Wilson.

Mundesi parkimi prane nderteses.

 

Cmimi: 3800 Euro/ Muaj (Tatim I perfshire.)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyrash me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane.
Zyra ndodhet shume prane Parkut
Me Qira 917-21a 3700 €

Ambient zyrash me qera ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane. Zyra ndodhet shume prane Parkut dhe stadiumit ...

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 221-10D 3900 €

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese ...

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri,
Me Qira 514-51j 3780 €

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me siperfaqe 420 ...