Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut, prane Sky Tower ne Tirane

ID TRR-1223-10Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4500
Kati 4
Sipërfaqe m2 212
Shperndarja 6
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII, ne zonen e Bllokut, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 212m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 190m2 te organizuar ne 6 ambiente pune,2 ambiente depo,1 ambient kuzhine,  2 tualete, 1 ambient recepsioni dhe 2 ballkone.
Orientimi i zyres eshte Jug-Perendim-Veri duke mundesuar ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Zyra eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, zyre finance, zyre kontabiliteti , zyre programimi etj.
Eshte pjese e nje godine biznesi ku jane te pozicionuara zyra te ndryshme.
Godina ofron administrim, ashensor, eshte e pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si: rruga Ibrahim Rugova, rruga Sami Frasheri, zona ish Bllokut.

Ambienti jepet me qira bosh, ose i mobiluar me nje cmim tjeter duke bere vleresimin e pajisjeve.

Cmimi: 4500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje p
Me Qira 414-48j 4550 €

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 322-6V 4600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e pare banim te nje p
Me Qira 624-31X 4560 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati n
Me Qira 920-26V 4480 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim e siper ...