Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRR-821-44F
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2000
Kati 1
Sipërfaqe m2 300
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Laprake

Ambient zyrash me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 300 m2 dhe eshte i organizuar ne formen e nje dupleksi me shkalle te brendshme.
Eshte i ndare ne 7 ambiente ku 4 ndodhen ne katin e pare dhe 3 ambiente ndodhen ne katin e dyte. Ne katin e pare ndodhen edhe dy tualete. Eshte i pershtatshem per call center ose per biznese te tjera.
Kati i 1 ofron 4 ambiente te ndara me mure, 2 prej te cilave kane hapesire te bollshme dhe dy te tjere me permasa me te vogla. 
Zyra eshte lehtesisht e modifikueshme ne open space.
Ka dalje te shpejte tek Zogu I Zi.

Cmimi 2000 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje q
Me Qira 617-9K 1900 €

Zyre e madhe me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 5-te te nje qendre biznesi. Ka ...

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 122-31N 2080 €

Zyre me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 716-11K 1900 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane

Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2
Me Qira 1120-9i 1860 €

Ambient me qira ne Rrugen Gjon Buzuku neTirane Ambienti  ka nje siperfaqe totale prej 207 m2 me pamje te hapur ...