Ambient zyre me qira prane RTSH-se ne Tirane

ID TRR-423-52R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4000
Kati 2
Sipërfaqe m2 218
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali
Planimetria Shkarko

Ambient zyrash me qera ne rrugen Ismail Qemali, prane Kryeministrise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re me ashensor, me hyrje private te dedikuar biznesit direkt nga rruga kryesore.
Ne katin e pare te hyrjes ndodhet nje zone recepsioni qe eshte ne funksion te 3 ambienteve te biznesit qe ndodhen ne kete ndertese.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 198 m2, e cila organizohet ne 4 ambiente te pershtatura per zyra, 2 tualete, 1 kuzhine , ballkon 17 m2 dhe nje tarrace 20 m2 te shrytezueshme si vend pushimi.
Zyra ofrohet e mobiluar dhe ka te instaluar ne te gjitha dhomat kondicionere, qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e tyre.
Ne hyrje te saj ka nje hapesire qe mund te shfrytezohet si recepsion per aktivitetin qe do te zhvillohet.
Orientimi i ambientit eshte nga jug-lindja dhe veri-lindja duke ofruar drite natyrale pergjate dites dhe me mundesi shume te mire reklamimi.
Pozicionuar ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe lehtesisht e aksesueshme, e ben ambientin mjaft te pelqyer per zhvillim aktiviteti nga biznese te ndryshme.
Po ashtu ndodhet prane qendrave te tjera te biznesit ku mund te permendim Galeria ETC dhe qendra e biznesit ABA dhe faciliteteve qe mund te nevojiten ne perditshmeri.
Ka akses direkt ne rrugen papa Gjon Pali II, ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, ne rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe te tjera rruge lidhese.
Bashke me ambientin ofrohet dhe 1 post parkimi i perfshire ne cmim.


Cmimi: 4000 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje nderte
Me Qira 1020-16V 4110 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Ka ...

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 221-10D 3900 €

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese ...