Ambient zyre me qira prane zones se Mozaikut ne Tirane

ID TRR-1023-43Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 3
Sipërfaqe m2 68.8
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Naim Frasheri

Ambient zyre me qira ne rrugen Naim Frasheri, shume prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje vile private.
Me nje siperfaqe totale prej 68.8m2 eshte e organizuar ne 2 ambiente pune, nje tualet, nje ballkon dhe korridori.
Ngrohja dhe ftohja e baneses mundesohet me kondicioner te vendosur ne ambientin me te madh.
Orientimi eshte Jug.
Zyra do te ofrohet bosh per destinacione te ndryshme biznesi.
Eshte pjese e nje vile private 3 kateshe me hyrje te dedikuar.
Zona ka akses te shpejte ne rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen e Durresit etj.
Ofrohet dhe nje post parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane r
Me Qira 419-18L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 - te nje pallati te ri , prane rruges ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, pjese e Residences Lake View ne Tirane.
Eshte e pozico
Me Qira 324-39Z 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, pjese e Residences Lake View ne Tirane. Eshte e poziconuar ne katin e 4 ...

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 921-4V 600 €

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 918-14E 580 €

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte,
Me Qira 1121-40N 840 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte, atehere do ishte ...

Zyre me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ten je pallati ekzistues
Me Qira 1222-60G 600 €

Zyre me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je pallati ekzistues shume prane rruges ...