Ambient zyre me qira tek kompleksi Fiore di Bosco ne Tirane

ID TRR-422-32S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 90 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensore.
Ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe siperfaqje te brendshme prej 80 m2 e cila perfshin 3 ambiente zyre, 2 tualet dhe nje ballkon.
Ofrohet i pamobiluar dhe i shtruar me parket.
Eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri aktivitetesh.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i instaluar ne njeren nga hapesirat.
Orientohet nga lindja.
Ka dalje ne rrugen Don Bosko dhe akses te lehte tek zogu I zi, zona e laprakes etj.
Cmimi: 450 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-37Z 500 €

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te t
Me Qira 1222-13Z 400 €

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Ambient zyre per qera prane rruges Peti.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe
Me Qira 522-39U 400 €

Ambient zyre per qera prane rruges Peti. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 80 m2, e cila ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-
Me Qira 816-10b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 722-9Z 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, prane ...

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 118-26L 400 €

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane.
Ambienti eshte i
Me Qira 124-41Z 500 €

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Zogu i Pare shume prane Qendres ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...