Ambient zyre me qira tek Zogu i Zi ne Tirane

ID TRR-223-29Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 200
Kati 2
Sipërfaqe m2 12
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ruga Asim Vokshi


Ambient zyre me qira tek Sheshi Karl Topia, prane Ring Center ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Ambienti ka nje siperfaqe te brenshme prej 12m2 dhe eshte i organizuar ne open space dhe nje tualet.
Fasada e xhamit me pamje nga rruga kryesore ofron mundesi te mira reklamimi.
Zyra mund te perdoret per destinacione te ndryshme biznesi si zyre avokatie, kontabiliteti, etj
Ambienti eshte pjese e nje pallati ku jane pozicionuar biznese te shumta dhe ofron adminstrim, dhe eshte e pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga e Durresit, rruga Mine Peza, rruga Rruga Don Bosko, rruga Dritan Hoxha etj.

Cmimi 200 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e II-te te kompleksit me sip
Me Qira 513-9 280 €

Zyre me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e II-te te kompleksit me siperfaqe 40 m2. Ne ...

Ambient zyre me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buz
Me Qira 123-38G 150 €

Ambient zyre me qera ne rrugen e Zallit ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge. Ofron nje ...

Zyre me qera ne Qender te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi.

Ofron nje s
Me Qira 619-39L 230 €

Zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te ne ndertese biznesi. Ofron nje siperfaqe prej 15 m2 ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje  pal
Me Qira 415-20m 250 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje  pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.

I pozicionuar ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 1015-54K 230 €

Apartament 1+1 per qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. I pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane r
Me Qira 318-45L 300 €

Zyre me qera ne kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, prane rruges ...

Studio me qira prane Presidences ne rrugen Abdyl Frasheri, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e kater
Me Qira 521-7A 250 €

Studio me qira prane Presidences ne rrugen Abdyl Frasheri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati ne ...

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Tukiqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues.
Me Qira 115-36b 300 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Tukiqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues. Ambjenti ka ...