Ambient zyre ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-1222-43R
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 96.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 64
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Sinani

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses.

Organizohet ne 1 ambient open space dhe 1 tualet, ku siperfaqja e brendshme eshte 63.7 m2.

Zyra ofrohet e pamobiluar, me fasada te medhaja xhami qe mundesojne nje reklamim mjaft te mire. Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh.

Ka akses te lehte me Unazen e madhe, Rrugen Bardhyl, Brryl, Bulevardin Bajram Curri.


Cmimi: 1500 Euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 1217-41d 110.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat
Në Shitje 1213-29 108.000 €

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ...

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e II-te te
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze ...

Zyre ne shitje ne rrugen Artan Lenja, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar n
Në Shitje 1022-40Z 94.000 €

Zyre ne shitje ne rrugen Artan Lenja, prane 21 Dhjetorit, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0te te ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-27K 93.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se ...