Zyra 50-100 m2 Në Shitje Tirane

Ambient zyre per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati
Në Shitje 921-11V 75.000 €

Ambient zyre per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje te vecante nga shkalla e pallatit. Ka nje siperfaqe totale prej 75.25 m2 dhe organizohet ne nje ambient te madh open space, korridor dhe ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Në Shitje 1220-30V 162.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne 2 ambiente open space dhe nje banjo. Zyre ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje shume te ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze rruges kryesor. Me nje siperfaqe te brendshme prej 52 m2 zyra organizohet ne: ambient te hapur, tualet.dhe ballkon te mbuluar. Ambienti ...

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 1217-41d 110.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e zyres eshte 74 m2 e shperndare ne open space dhe tualet. Zyra ofrohet bosh, e mirembajtur dhe e pajisur me nje kodicioner ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-27K 93.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise. Ka nje hapesire prej   43 m2 e organizuar ne 2 dhoma te vecuara, me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit. Ideale per zyra ...

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane
Në Shitje 417-26K 112.000 €

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise. Ka nje hapesire prej   57 m2 open space me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit. Ambienti eshte i orientuar nga veriu dhe e ...

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.
Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhe
Në Shitje 417-20K 60.000 €

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te  nje pallati te ri prane rruges se Bogdaneve. Eshte e ndare ne dy kate ku ne katin e pare eshte e organizuar ne ambient pritje ...

Zyre per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 1116-58K 266.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Shkolles Edit Durham. Ka nje hapesire prej 95 m2 te shperndare ne 3 dhoma, 2 tualete, arkiv dhe koridor. Kjo prone eshte pershtashme per ...

Ambjent per zyra ne shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje
Në Shitje 1014-44j 140.000 €

Ambjent per zyra ne shitje prane Sheshit Wilson ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku operojne dhe zyra te tjera perfaqesuese, supermarket e dyqane te ndryshme.Qendra ju ofron komoditetin, sigurine dhe fasilitetet e ...

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat
Në Shitje 1213-29 108.000 €

Apartament per zyra ne shitje prane Farmacise Greke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes dhe zyra, ne rrugen Vaso Pasha. Pozicionohet ne katin e III-te te pallatit, i pajisur me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 72 ...

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nj
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 50 m2. I tere kati eshte ne funksion te bizneseve. Ambjenti ofron mundesi mjaft te mira reklamimi, si ne brendesi te ...

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj nd
Në Shitje 60.000 € €

Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar. Cmimi 60.000 € ...