Ambient zyre per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane

ID TRS-921-11V
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 75.25
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit
Planimetria Shkarko

Ambient zyre per shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri, me hyrje te vecante nga shkalla e pallatit.
Ka nje siperfaqe totale prej 75.25 m2 dhe organizohet ne nje ambient te madh open space, korridor dhe tualet. 
Ambienti ofrohet i pamobiluar, ekziston mundesia per modifikimin ne ambient banimi 2+1 por eshte mjaft i favorshem per tu shfrytezuar edhe per biznes. 
Ngrohja dhe ftohja kryhet nga 2 kondicionere te instaluar brenda ne ambient. 
Aktualisht i dhene me qira per zyre. 
Ka akses te lehte ne rrugen Faik Konica, Parkun e Madh te Tiranes dhe Unazen e Madhe. 
Eshte e pajisur me certifikate pronesie. 

Cmimi: 75.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën