Ambient zyre per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRS-1221-3N
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 330.000
Kati 1
Sipërfaqe m2 217.9
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Astir

Ambient zyre per shitje ne rrugen Jata ne Tirane.
Zyra eshte pjese e nje pallati te ri e cila pozicionohet ne katin e dyte te saj.
Ndahet ne 2 ambiente dhe 2 tualete, ku siperfaqja e brendshme eshte 217.9 m2.
Kondicineret mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientohet nga veri lindja.
Zyra ofrohet e pamobiluar, me fasada te medhaja xhami qe mundesojne nje reklamim shume te mire te biznesit qe do zhvillohet.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh.
Ndodhet shume prane rruges Teodor Keko dhe rruges Aleksandri I Madh.

Cmimi: 330.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën