Ambient zyre per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane

ID TRS-1220-30V
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 162.000 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 90 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Ambient zyre per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.

Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne 2 ambiente open space dhe nje banjo.

Zyre ofrohet e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Ambienti eshte mjaft i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh te ndryshme si zyra biznesi, fondacione, klinika mjekesore etj.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar.

Ka akses direkt ne rrugen Reshit Collaku, rrugen Myslym Shyri, rrugen Ibrahim Rugova dhe Bulevardin Bajram Curri.

Mundesi parkimi perreth pallatit.

E pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 1800 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën