Ambjent biznesi me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-614-36j)

ID TRR-614-36j
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 456 Euro
Sipërfaqe m2 38 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te qendres, aty ku shume biznese te llojeve te ndryshme zhvillojne aktivitetin e tyre.

Dyqani ka hapesire prej 38 m2, e cila shfrytezohet sipas deshires, duke e ndare apo duke e lene si nje hapesire te vetme.

Eshte i shtruar me parket dhe me vetrate xhami, ku dhe reklamimi behet me efektiv.

Ambjenti mund te shfrytezohet per zyre, agjensi, pike kontakti me klientet, pike shitje e autorizuar, etj.

Avantazh i kesaj prone eshte vendndodhja, ne qender te qytetit ne nje nga qendrat me te njohura dhe te populluara nga shume biznese.

Ndertesa ju siguron administrim dhe siguri te larte, status si dhe komfort.

 

Cmimi: 12 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne rrugen Peti shume afer Liqenit Artificial ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 524-48Z 500 €

Dyqan me qira ne rrugen Peti shume afer Liqenit Artificial ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane
Me Qira 414-59b 410 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane liqenit artificial ...

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te
Me Qira 115-51r 400 €

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte ne nje pallat te ri buze rruge ...

Dyqan me qira prane Gjimnazit Sami Frasheri, ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 219-6S 500 €

Dyqan me qira prane Gjimnazit Sami Frasheri, ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne ...

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin 0
Me Qira 923-3Z 400 €

Dyqan me qira ne rrugen 4 Deshmoret prane zones se Selvise ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ...

Dyqani me qira prane qendres tregtare RING ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 1020-17D 400 €

Dyqani me qira prane qendres tregtare RING ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen  Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 1218-11L 400 €

Dyqan me qera ne rrugen  Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient biznesi me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38
Me Qira 522-35U 500 €

Ambient biznesi me qira ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 38.88 m2, e ...