Ambjent biznesi ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-913-5)

ID TRS-913-5
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 100.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Zogu i Zi

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 50 m2.

I tere kati eshte ne funksion te bizneseve.

Ambjenti ofron mundesi mjaft te mira reklamimi, si ne brendesi te pallatit, ashtu edhe me vetrate xhami nga jashte.

Aktualisht hapesira eshte e organizuar ne 2 ambjente zyrash dhe tualet, por ju mund ta ndani ne varesi te funksionit tuaj.

Ne te jane bere dhe punime ekstra, tavane te varur, grila per xhamat, leter murale, sistemi i ndricimit, kondicioner, etj.

Dyqani eshte mjaft i pershtatshem per noteri, avokati, zyre, studio, parukeri, etj.

Me hipoteke.

 

Cmimi: 100.000 euro i diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane.
P
Në Shitje 518-37d 87.500 €

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane. Pozicionohet ne ...