Ambient zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, (TRS-518-37d)

ID TRS-518-37d
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 87.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 38 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Ambient per zyre per shitje prane Drejtorise se Policise ne rrugen Sami Frasheri  ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e trete te nje qendre biznesi, pa ashensor.

Siparfaqja totale eshte 38 m2 dhe ambient i brendshem eshte 33 m2.

Zya eshte e organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per klinike dentare pasi jane gati edhe instalimet e nevojshme per aktivitetin por mund te perdoret edhe per aktivitete te tjera te ndryshme si zyra , noteri etj

Zona eshte shume e preferuar, e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, ne zonen e Bllokut e tj.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 87.500 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e bre
Në Shitje 617-41K 75.000 €

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e brendshme te nje ...

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nj
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...