Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-615-44b)

ID TRS-615-44b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 320 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 72 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Myslym Shyri

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 72 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor dhe tualet.

Mobilimi eshte i ri dhe modern. Shtepia eshte totalisht e rikonstrukturuar dhe e pabanuar me pare.

Jane bere disa punime te ndryshme dhe nje pjese e mobiljeve kane ardhur nga Italia.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 2 kondicionereve.

Dhomat jane te ndricuara me drite dielli pothuajse gjate gjithe dites.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume nga te huajt. Ketu do te gjeni supermarkete, lokale, restorante, dyqane veshjesh te ndryshme etj.

Pozicioni ku ndodhet pallati eshte strategjik dhe shume i kerkuar sepse ka akses ne shume rruge dhe zona te ndryshme te Tiranes. Apartamenti ndodhet vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes dhe zones se Bllokut.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 320 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes.
Banesa ndodhet ne katin e VII-te dhe te
Me Qira 1014-28j 400 €

Apartament 3+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. Banesa ndodhet ne katin e VII-te dhe te fundit te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pall
Me Qira 318-62L 200 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet n
Me Qira 517-38a 350 €

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 , jo te ...

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pal
Me Qira 1217-65R 450 €

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ...

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te r
Me Qira 120-16S 350 €

Apartament 1+1 me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 me qera prane Brrylit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa
Me Qira 319-44T 300 €

Apartament 1+1 me qera prane Brrylit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter pa ashensor. Shtepia ...

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e d
Me Qira 419-23S 350 €

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Wilson, ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne Tirane.
Banesa ndodhet ne kati
Me Qira 717-50K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje ...