Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-215-53b)

ID TRR-215-53b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 55 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Pallati eshte teper i mirembajtur dhe ofron administrim e ashensore.

Apartamenti ka siperfaqe prej 55 m2 te ndare ne sallon se bashku, dhome gjumi, koridor dhe ballkon.

Ka kuzhine te kompletuar, televizore, lavatrice, sobe, frigorifer etj.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Salloni dhe dhoma e gjumit jane te pajisura me kondicioner te cilet sherbejne per ngrohjen dhe ftohjen.

Zona eshte e qete dhe shume e aksesueshme si me kembe ashtu edhe me makine.

Pallati ka akses ne rrugen Mine Peza, Sulejman Pasha, Fortuzi dhe pozicionohet shume afer me qendren e Tiranes.

Ka mundesi per parkim makine me pagese ekstra.

Cmimi 300 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 514-2b 270 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Me Qira 620-23V 250 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe te fundit te ...

Apartament 1+1 me qera prane Zogu te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II, me siperfaqe 8
Me Qira 413-6 200 €

Apartament 1+1 me qera prane Zogu te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II, me siperfaqe 80 m2. Eshte i ...

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane.

Pozicionohet
Me Qira 517-38a 350 €

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9 , jo ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te
Me Qira 416-6K 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. 

Ndodhet n
Me Qira 1018-69E 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.  Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje
Me Qira 913-23 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete d
Me Qira 713-25 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete dhe te vjeter te ...