Apartament 1 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-415-79b)

ID TRR-415-79b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 70 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore.

Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, koridor, 2 ballkone dhe tualet.

Ambjenti do te mobilohet nga e para me pajisje moderne dhe te reja. Pra do te shtrohet me parket, do te kete dhome gjumi, sallon e kuzhine te re. Keto ndryshime do te behen ne momentin e dhenies se apartamentit me qera.

Te gjitha dhomat kane drite dielli gjate gjithe dites dhe ballkonet jane te orientuara nga jug-perendimi.

Ngrohja dhe ftohja behet nepermejt 2 kondicionereve.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga banoret vendas ashtu edhe nga te huajt. Eshte e mbushur plot me dyqane te ndryshme, supermarkete, bare, restorante, minimarkete etj.

Pallati ndodhet ne nje nga pikat kyce te Tiranes me vetem disa metra larg saj.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 500 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1018-41L 550 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri shume prane me ...

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje
Me Qira 1222-30Z 550 €

Apartament per qira prane qendres GKAM, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne kat
Me Qira 1015-15K 450 €

Apartament  me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 8-te banim ne ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Me Qira 717-59L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Nikolla Lena ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri pr
Me Qira 315-4b 400 €

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile priv
Me Qira 1122-3Z 400 €

Apartament me qira ne fund te rruges Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje vile private ne kryqezimin e ...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 719-18L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...