Apartament 1 + 1 me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-916-6b)

ID TRR-916-6b
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 320 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 78 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mihal Grameno

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, buze rruge kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne sallon se bashku me vendin e ngrenies, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, koridor, tualet dhe ballkon.

Jepet e mobiluar me te gjitha pajisjet dhe mobilimi eshte i ri.

Kjo prone ju ofron hapesira te bollshme, drite dielli gjate gjithe dites, dritare dopio xham e te pajisura me grila etj.

Ballkoni ka pamje te lagjes perreth dhe eshte i orientuar nga veri-perendimi.

Zona eshte e qete dhe lehtesisht e aksesueshme ne shume rruge te Tiranes sic jane: rruga e Elbasanit, rruga Petro Nini Luarasi, rruga Pjeter Budi, bulevardi Bajram Curri etj.

Keni mundesi per parkim makine prane viles.

Cmimi 320 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e shtate te n
Me Qira 120-6S 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 316-48K 220 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera tek Kullat e Ish Ekspozites “Shqiperia Sot “ne Tirane. Apartamenti ka
Me Qira 413-47 300 € €

Apartament me qera tek Kullat e Ish Ekspozites “Shqiperia Sot “ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej ...

Apartament 1+1 me qera prane spitalit gjerman ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 319-39T 350 €

Apartament 1+1 me qera prane spitalit gjerman ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Me Qira 419-8S 260 €

Apartament 1+1 me qera prane Qendres Kristal, ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Gjendet ne katin e 11 te nje pallati te
Me Qira 220-23H 280 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Gjendet ne katin e 11 te nje pallati te ri buze ...

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Me Qira 1220-19V 330 €

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 421-9V 450 €

Apartament modern 1+1 per qira prane Cirkut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Ka nje ...