Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1118-44L)

ID TRR-1118-44L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 1+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore shume prane Qendres Nobis.

Ofron siperfaqe totale prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Apartameti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka nje mobilim te ri me nje stil bashkohor.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka te instaluar sistmemin per ngrohje qendrore me kaldaje.

Ngrohja dhe ftohja mund te kryhet gjithashtu dhe nepermjet 2 kondicionereve inverter.

Pallati ofron kushte moderne, administrim, ashensor dhe kamera sigurie 24-ore.

Zona eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt, ndodhet pak minuta nga Liqeni Artificial, Sheshi Willson dhe zona e Bllokut.

Ofrohet nje vend parkimi ne katin -1 te perfshire ne cmim.

Cmimi: 600 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallat
Me Qira 315-54L 580 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete
Me Qira 1220-27D 520 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje kompleksi te ...

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues
Me Qira 415-79b 500 €

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane rruges ...

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te
Me Qira 619-2L 500 €

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1219-10L 700 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje komplek
Me Qira 716-32b 650 €

Apartament modern prane liqenit Artificial ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje kompleks te ri pallatesh, ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartament  pozicionohet n
Me Qira 315-51a 490 € €

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartament  pozicionohet ne katin e dyte ne ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...