Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-817-2K)

ID TRR-817-2K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 77 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Karl Topia

Apartament 1+1 me qera ne Sheshin Karl Topia ne zonen Zogu i Zi ne Tirane.

Hyrja ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor.

Siperfaqja totale e ambientit eshte 77 m2 e organizuar ne:

1 sallon te gjere i cili eshte i bashkuar me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Eshte nje ambient mjaft komod i pajisur me kondicioner per ngrohje/ ftohje ne secilen hapesire.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Eshte nje zone shume e preferuar per nga zhvillimi qe ka, dhe mundeson akses lehtesisht ne:

rrugen Asim Vokshi, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Dritan Hoxha.

Cmimi 400 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Gjendet ne katin e 11 te nje pallati te
Me Qira 220-23H 280 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Gjendet ne katin e 11 te nje pallati te ri buze ...

Apartament modern me qera ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te ne nje palla
Me Qira 116-18b 300 €

Apartament modern me qera ne rrugen Muhedin Llagani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 818-16d 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Me Qira 217-37d 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera  afer rruges se Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 217-37d 300 €

Apartament 1+1 me qera  afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane.

Apartament  pozicionohet n
Me Qira 315-51a 490 € €

Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Apartament  pozicionohet ne katin e dyte ne ...

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri
Me Qira 914-1j 350 €

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Ndodhet ne katin e p
Me Qira 220-31S 300 €

Apartament 1+1 me qira prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati ...