Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-717-43L)

ID TRR-717-43L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar.

Me nje siperfaqe totale prej 90 m2, ajo ndahet ne sallon sebashku me kuzhine te kompletuar me te gjitha paisjet,  dhome gjumi, koridor, tualet dhe verande me pamje nga jug-perendimi.

Banesa eshte e re, e sapo perfunduar, e mobiluar me nje stil te vecante. E gjithe siperfaqja eshte shtruar me parket druri teper cilesor.

Dritaret jane dopjo xham te pajisur ame grila dhe veranda me siperfaqe 35m2 ofron nje ambient relaksuae  per te kaluar nje pasdite te kendshme. 

Ndodhet ne nje zone shume te qete, me nje pamje te mrekullueshme te mbushur plot ajer te paster dhe gjelberim. Ka akses te lehte ne rrugen Liqeni i Thate.

Ka mundesi per parkim makine jashte viles.

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 317-18d 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pall
Me Qira 317-16L 390 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buz
Me Qira 517-31L 300 €

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 5-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre ka
Me Qira 220-32S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre kateshe. Ka nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne Tirane.
Banesa ndodhet ne kati
Me Qira 717-50K 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti prane Sheshit Willson ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera tek kafe Flora ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter p
Me Qira 519-12T 300 €

Apartament 1+1 me qera tek kafe Flora ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 1119-3L 350 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges 5 Maj ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane.
Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pall
Me Qira 616-26b 350 €

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane ...