Apartament 1+1 me qera prane Spitalit Amerikan 2 ne Tirane

ID TRR-222-44N
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 390 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 65
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Selaudin Zorba

Apartament me qira ne rrugen Selaudin Zorba ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje kompleksi te sapondertuar me nje cilesi te larte.
Pallati disponon ashensor dhe administrim te mire, apartamenti pozicionet ne katin e trete.
Siperfaqja e brendshme eshte 65 m2 dhe shperndahet ne kuzhine se bashku me sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje te lire nga lindja.
Shtepia eshte e pabanuar me perpara dhe ofrohet totalisht e mobiluar.
Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me pllaka cilsore.
Orjentimi i banese nga lindja eshte arsyeja e ndricimit me drite te bollshme natyrale pergjate gjithe dites.
Prane kompleksit ndodhet cdo shebim i nevojshem si marketet, farmacite, dyqanet, lokalet dhe spitalet.
Kompleksi ndodhet shume prane qendres spitalore Nene Tereza, me dalje direkte ne rrugen e Dibres.
Cmimi: 390 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 616-7b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, prane Drejtorise ...

Apartament 1+1 per qira prane Medresese ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje
Me Qira 923-41X 500 €

Apartament 1+1 per qira prane Medresese ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Me Qira 819-32T 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Ruzvelt prane qendres Kristal ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 622-37G 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Teodor Ruzvelt prane qendres Kristal ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane.

Apartamenti ndodhe ne katin e V-te t
Me Qira 813-17 350 €

Apartament modern 1+1 me qera te Kompleksi Dinamo ne Tirane. Apartamenti ndodhe ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te
Me Qira 419-5T 400 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzis
Me Qira 1119-30T 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues pa ...

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kates
Me Qira 916-6b 320 €

Apartament me qera ne rrugen Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje vile 3-kateshe, buze rruge ...