Apartament 1+1 me qera prane zones se Mozaikut ne Tirane (TRR-119-18L)

ID TRR-119-18L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 62.9 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sander Prosi

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore. 

Ofron siperfaqe totale prej 62.9 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Dhomat jane te bosllshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme si: supermarket, bare, restorante, shkolla te niveleve te ndryshme, farmaci, furre buke etj.

Ka akses direkt ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Naim Frasheri  dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri
Me Qira 116-14b 250 €

Apartament me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati
Me Qira 1015-36K 300 €

Apartament  me qera ne rrugen Budi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 5
Me Qira 913-32 230 €

Apartament me qera perballe shkolles Harry Fultz ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ...

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 522-21A 400 €

Apartament 1+1 me qera prane Gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter, pa ...

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Delijorgji ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1119-46T 300 €

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Delijorgji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 1220-26D 450 €

Apartament 1+1 me qira ne kompleksin Foleja e Gjelber Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje p
Me Qira 117-6d 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4te te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 913-21E 450 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova tek zona e Shallvareve, ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje ...