Apartament 1+1 me qira ne Bllok ne Tirane

ID TRR-421-44V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 4
Sipërfaqe m2 60 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Tupe

Apartament 1+1 me qira në rrugën Nikolla Tupe në Tiranë.
Banesa ndodhet në katin e katërt të një pallati të vjetër, pa ashensor.
Sipërfaqja e shtëpisë është 60 m2, e ndarë në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, korridor, aneks dhe ballkon.
Hyrja eshte e saporinovuar dhe ofrohet plotësisht e mobiluar, me një stil modern të ri dhe të papërdorur, e shtruar e tëra me parket.
Kondicioneri në sallon mundëson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientimi i pallatit është veri-jug, duke i dhënë banesës një ndriçim natyral gjatë ditës.
Ndërtesa ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar,
pranë rrugës Vaso Pasha, rrugës Ibrahim Rugova dhe Sheshit Wilson.

Çmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IV-rt te n
Me Qira 1118-17E 300 €

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 922-40Z 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri te mireadministruar ...

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne kati
Me Qira 123-61Z 450 €

Apartament per qira tek Residenca Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 217-27d 280 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 119-18L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume ...

Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Alba ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te
Me Qira 1022-29Z 450 €

Apartament 1+1 me qera ne Rezidencen Alba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te n
Me Qira 1023-4X 450 €

Apartament me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...