Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane

ID TRR-324-61C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 4
Sipërfaqe m2 52
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 1+1 me qira prane Ministrise se Mbrojtjes ne Tirane.

Banesa Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor te perfunduar ne vitin  2023.

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 52m2 dhe organizohet ne nje sallon i cili ndane te njejtin ambient me kuzhinen, nje dhome  gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte i arreduar me nje mobilim modern dhe bashkekohor ,eshte i  ndertuar me punine mjaft cilesore dhe gjithashtu eshte i gjithi i shtruar me parket.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet kondicionimit i cili gjendet ne sallonin e ndenjes te baneses.

Orientimi i apartamenentit eshte kryesisht veriperendimor  ku ben te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin e ambientit gjate gjithe dites.

Zona ka akses te shpejte me rrugen Ferit Xhajko,rrugen Bardhyl,zonen e Kinostudios , zonen e Freskut dhe zonen e Alliasit.
            Cmimi : 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 919-41S 330 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Shtepia ka ...

Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik , ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pall
Me Qira 822-1Z 350 €

Apartament 1+1 me qira prane Kopshtit Botanik , ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera ne prane rruges Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallat
Me Qira 819-37L 400 €

Apartament 1+1 me qera ne prane rruges Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament  me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 417-4L 350 €

Apartament  me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Zyra ndodhet ne
Me Qira 514-25b 500 €

Apartament 1+1 qe ofrohet per banim me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete ne ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima. 
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 622-15Z 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima.  Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence &
Me Qira 920-39i 400 €

Apartamente me qira ne Rrugen Pandeli Vangjeli , afer Ambasades Turke.Te ndodhura ne nje rezidence  te sapo ...

Apartament 1+1 me qera afer ish parkut te autobuzave.

Banesa ndodhet ne katin e 8 te nje pallati
Me Qira 916-39L 350 €

Apartament 1+1 me qera afer ish parkut te autobuzave. Banesa ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri. Pallati ...