Apartament 1+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-721-8V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 220
Kati 2
Sipërfaqe m2 90 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Apartament me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile e cila ndodhet buze rruges kryesore ne Sauk.
Ndahet ne sallon me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, korridor dhe ballkon te mbyllur, me nje siperfaqe prej 90 m2.
Banesa ofrohet e mobiluar thjeshte dhe e shtruar me pllaka, ka kuzhine me pajisjet e nevojshme eletroshtepiake, dhoma e gjumit eshte e mobiluar me mobilie druri dhe pamja e lire e zones perreth nga ballkoni eshte mjaft piktoreske.
Duke patur nje orientim nga lindja, mundeson ndricim te bollshem me drite natyrale pergjate gjithe dites.
Vila ndodhet prane cdo sherbimi te nevojshem si dyqane, kafene etj.
Ofrohet edhe me mundesi parkimi ne oborrin e viles.
Ndodhet afer me rrugen Shefqet Ndroci dhe ka akses direkt per ne qender te Tiranes.

Cmimi: 220 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 6
Me Qira 713-29 300 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet ne ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne
Me Qira 714-31b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te
Me Qira 1013-34 250 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati ...

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe restorant Piazzes.  
Pozicio
Me Qira 116-38a 250 €

Apartament me qera ne qendren e Tiranes, ne zonen mbas Cirkut dhe restorant Piazzes.   Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 414-58b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Edit Durham ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri
Me Qira 720-4V 250 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Edit Durham ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te vecante ...

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te n
Me Qira 1019-21L 310 €

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje p
Me Qira 421-14V 300 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ...