Apartament 1+1 me qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-823-23R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 195
Kati 0
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Sefer Shima prane rruges se Elbasanit.
Banesa pozicionohet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe. 
Ka nje siperfaqe rreth 75 m2 te organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, dhe 1 tualet.
Shtepia ofrohet e mobiluar ne gjendje shume te mire dhe e pajisur me elektroshtepiaket e nevojshme.
Zona eshte shume e qete me ajer te paster dhe lehtesisht e aksesueshme dhe prane saj ofrohen dhe facilitate te nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te lehte me TEG-un, rrugen e Elbasanit, autostraden Tirane-Elbasan etj.
Ne oborrin e shtepise ofrohet dhe nje vend parkimi.

Cmimi: 20.000 Leke/Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 714-37b 300 €

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks ...

Apartament me qera e rrugen Sotir Peci.
Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, me vete
Me Qira 814-41b 270 €

Apartament me qera e rrugen Sotir Peci. Ai ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues, me vetem pak metra larg ...

Apartament me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te
Me Qira 616-29b 300 €

Apartament me qera ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane gjimnazit ...

Apartament 1+1 me qera te rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 913-27 300 €

Apartament 1+1 me qera te rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI-te te nje ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Me Qira 720-16D 270 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament me qira ne Rrugen Daniel Ndreka, perballe Universitetit Marin Barleti.

Apartament
Me Qira 1222-33R 270 €

Apartament me qira ne Rrugen Daniel Ndreka, perballe Universitetit Marin Barleti. Apartamenti pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje palla
Me Qira 1219-24S 300 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Garsoniere me qira ne Rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 1120-24i 250 €

Garsoniere me qira ne Rrugen Arkitekt Kasemi ne zonen e Brrylit ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne nje ...