Apartament 1+1 me qira ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRR-124-9Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 4
Sipërfaqe m2 62
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Xhanfize Keko


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Xhanfize Keko, ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 62m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, nje dhome gjumi qe ka akses ne ballkon, tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon.
Orientimi nga Jugu mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia ofrohet me qira totalisht e mobiluar me nje stil bashkehore.
Eshte pjese e nje pallati qe ofron administrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Porcelanit, zona e Oxhakut, Rruga Bardhyl etj.

Cmimi 400 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri pra
Me Qira 418-28L 450 €

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 4 Deshmoret, prane zones se Selvise ne Tirane.
Shtepia pozici
Me Qira 823-21Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen 4 Deshmoret, prane zones se Selvise ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 815-4b 350 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane.

Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pa
Me Qira 616-26b 350 €

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues ...

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane.
P
Me Qira 523-33Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen Siri Kodra, shume prane zones se Selvise dhe Qendres ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Jordan Misja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje ko
Me Qira 116-4b 340 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament me qera prane rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte
Me Qira 717-24d 280 €

Apartament me qera prane rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pall
Me Qira 1022-13G 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ...