Apartament 1+1 me qira perballe Toptani Shoping Center ne Tirane

ID TRR-224-51Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 3
Sipërfaqe m2 60
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga George W. Bush

Apartament 1+1 me qira ne rrugen George W. Bush, prane Plaza Hotel ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 60m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 52m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, nje dhome gjumi me akses ne ballkon, tuale, depo dhe korridori lidhes.
Dy kondicioner jane te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit per ngrohjen dhe ftohjen.
Orientimi nga Perendimi mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa jepet me qira totalisht e mobiluar, e shtruar me parket, tualeti eshte i pajisur me dritare.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me dy ashensor pozicionuar ne qender te Tiranes.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona e Pazarit te Ri, rruga Barrikadave, rruga Elbasanit.


Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej.
Apartamenti  ndo
Me Qira 323-11R 550 €

Apartament  1+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba prane Sheshit Skenderbej. Apartamenti  ndodhet ne katin e ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane. 
Pozicionohet n
Me Qira 1223-35Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres, pjese e kompleksit Arlis ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 11 dhe te ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje
Me Qira 519-43L 420 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje palllati te ri ...

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Me Qira 719-18L 400 €

Apartament 1+1 me qera prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres.

Shtepia ndodhet ne k
Me Qira 1218-17L 400 €

Apartament 1+1 me qera  shume prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Shtepia ndodhet ne katin e 8-te te nje ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyt
Me Qira 1215-55K 500 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 714-13j 350 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima. 
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 622-15Z 400 €

Apartament 1+1 per qira ne rrugen Dervish Hima.  Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...