Apartament 1+1 me qira prane Bulevardit Zogu I Pare ne Tirane

ID TRR-1222-49R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 8
Sipërfaqe m2 77
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Reshit Petrela, prane Ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me dy ashensore.
Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 77m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, koridor dhe 1 ballkon.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te instaluar ne sallon.
Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar shume afer qendres se Tiranes me akses ne rruget kryesore. 
Gjithashtu ofron administrim dhe siguri. Bashk me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi me nje pagese ekstra prej 40 euro/muaj.

Cmimi: 400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje
Me Qira 115-44r 350 €

Apartament me qera ne fillim te rruges Sami Frasheri ne Tirane. Pozicinohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri,buze ...

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te
Me Qira 914-1j 350 €

Apartament 1+1 me qera pas Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, buze rruges ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pal
Me Qira 618-4L 350 €

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, shume prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Sht
Me Qira 723-36Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Petro Nini Luarasi, shume prane shkolles se Baletit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Pediatrise ne Tirane.
Shtepia poziciono
Me Qira 524-32Z 500 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Kongresi Manastirit, prane Pediatrise ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre ka
Me Qira 220-32S 350 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile tre kateshe. Ka nje ...

Apartament 1+1 per qira prane Parkut Rinia ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vj
Me Qira 421-7V 300 €

Apartament 1+1 per qira prane Parkut Rinia ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres.
Shtepia pozicionohet ne katin
Me Qira 823-11R 390 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Isa Boletini prane rruges se Dibres. Shtepia pozicionohet ne katin e 6-te te nje ...